مشاوره و فروش

  • 7 − 4 =

راهکاران ابری:

همکاران سیستم هم‌سو با فناوری‌های روز دنیا، راهکارهای نرم‌افزاری خود را با فناوری رایانش ابری عرضه کرده است. ERP ابری همکاران سیستم با نام «راهکاران ابری» روی سرورهای شرکت همکاران سیستم نصب می‌شود و شما بی‌نیاز از خرید سرور و سخت‌افزار، از طریق اینترنت و در بستری امن، به این سرورها وصل می‌شوید. در این حالت نیاز نیست امتیاز نرم‌افزار را خریداری کنید. کافی است هزینه‌ی اشتراک را متناسب با نیاز سازمان‌تان بپردازید و از یک راهکار نرم‌افزاری قدرتمند بهره‌مند شوید. افزون‌ براین، با بالاترین استانداردهای امنیتی، از امنیت داده‌های سازمان‌تان اطمینان داشته باشید.

مزایای خرید نرم افزار راهکاران:
الف-یکسال پشتیبانی رایگان

سپیدار سیستم:

سپیدار همکاران سیستم نرم‌افزاری یکپارچه ویژه‌ی کسب‌و‌کار‌های کوچک است. این نرم‌افزار با توجه به نیاز شرکت‌ها در حوزه‌های خدماتی، بازرگانی، تولیدی و پیمانکاری تولید شده است . و به شما کمک می‌کند تا فرآیندهای کسب‌و‌کار خود را به سادگی و هوشمندانه مدیریت کنید.

مزایای خرید نرم افزار سپیدار:
الف-یکسال پشتیبانی رایگان
ب-2 ماه اموزش الکترونیکی رایگان
ج-پشتیبانی و استقرار رایگان

د-نصب رایگان +خرید انلاین + 10% تخفیف

درباره ما :

مجموعه سپیدان حساب، با هدف افزایش کمیت و کیفیت فعالیت های خود را در زمینه فروش نرم افزارهای مالی و حسابداری شرکت ها آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه سپیدان حساب

سیدهادی موسوی